Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury

Po raz dwudziesty wręczono nagrody marszałka dla animatorów kultury. Nagrody pieniężne otrzymało 13 osób, które działają w swoich środowiskach lokalnych, natomiast 17 osób dostało wyróżnienia. Jedni kierują domami kultury, inni orkiestrami czy też prowadzą zajęcia wokalne. Są wśród nich również instruktorzy tańca, założyciele stowarzyszeń. kulturalnych, prowadzący zespoły, a także bibliotekarze i pracownicy muzeów. Galę poprowadził Robert Janowski, a nagrody wręczali marszałkowie Andrzej Buła i Zbigniew Kubalańca.

Wśród nagrodzonych w tegorocznej XX edycji Nagród Marszałka Województwa Opolskiego dla Animatorów i Twórców Kultury znalazła się również Aleksandra Łukaszczyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pokoju.

Galeria i więcej informacji / źródło: