System teleopieki w gminie Pokój - zapraszamy do zgłaszania się osoby starsze, samotne, schorowane i niesamodzielne

OGŁOSZENIE
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pokoju zaprasza osoby starsze, samotne, schorowane i niesamodzielne do zgłaszania się do pilotażowego systemu teleopieki uruchamianej na terenie Gminy Pokój w ramach projektu partnerskiego dofinansowanego z Funduszy Europejskich „Nie- Sami- Dzielni- rozwój usług społecznych oraz wspierających osoby niesamodzielne” na rok 2018/2019

Systemem TELEOPIEKI zostanie objętych pierwszych 13 osób, które pozytywnie przejdą wymagania rekrutacyjne, czyli:

Podopieczny musi:

Przeprowadzając rekrutacje będziemy kierować się zasadą równości szans i niedyskryminacji w tym dostępnością dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasadą równości szans kobiet i mężczyzn.

Zapraszamy osoby starsze, samotne, schorowane i niesamodzielne do zgłaszania się do pilotażowego systemu TELEOPIEKI w Gminie Pokój na rok 2018/2019. Osoby mogą być również zgłaszane przez najbliższą rodzinę, sąsiadów, znajomych za ich upoważnieniem oraz pisemną zgodą.

Zgłoszenia przyjmują pracownicy socjalni:

Ewa Wróblewska-Olszewska
Danuta Gryl